مجله سیمدخت
0

رازهای نهایی Dynasties در تریلر جدید Total War: Pharaoh فاش شد!

رازهای نهایی Dynasties در تریلر جدید Total War: Pharaoh فاش شد!
بازدید 18

شرکت Creative Assembly با انتشار تریلر جدیدی از محتوای Total War: Pharaoh – Dynasties، جزئیات نهایی این به‌روزرسانی رایگان را معرفی کرد.

محتوای Dynasties آخرین افزونه بازی Total War: Pharaoh است که شامل نقشه‌ها و مناطق جدید، فرهنگ‌ها و مکانیزم‌های تازه گیم‌پلی می‌باشد. در این به‌روزرسانی، چهار فرهنگ جدید از عصر مفرغ شامل Babylon، Assyria، Mycenae و Troy به همراه ۲۵ فرقه کوچک‌تر به بازی اضافه می‌شوند. همچنین ۱۶۸ دهکده جدید و مسیرهای دریایی برای حمل‌ونقل سریع‌تر نیز در این بسته درنظر گرفته شده است. این محتوا به بازیکنان امکان می‌دهد تا شجره‌نامه خانوادگی خود را بسازند. شرکت Creative Assembly در این باره اظهار داشت: «با برنامه‌ریزی ازدواج‌های استراتژیک، تجربه مرگ‌های قهرمانانه در نبردها و انجام قتل‌ها در دوره‌های مختلف تاریخی، حکم‌فرمایی کنید و میراثی برای نسل‌های آینده به‌جا بگذارید.» همچنین ۱۵۰ نیروی جنگی جدید و بهبودیافته به این بازی اضافه خواهد شد. تودور نیکولوو، کارگردان بازی، در این باره گفت: «در طراحی بازی Total War: Pharaoh، ما قصد داشتیم تا یک بازسازی بزرگ از فروپاشی عصر مفرغ ارائه دهیم؛ تصویری که شامل داستان‌های تاریخی و بازنمایی تمدن‌های مختلف است. بازیکنان می‌توانند با استفاده از تئاتر سندباکس بازی، روند تاریخ بشریت را تغییر دهند. ما از دستاوردهای خود در این زمینه بسیار خرسندیم و این محتوا آخرین به‌روزرسانی بازی خواهد بود. امیدواریم این محتوا به‌عنوان ادای احترام و نامه‌ای عاشقانه از طرف ما به این عصر شگفت‌انگیز تلقی شود. از همراهی شما بسیار سپاسگزاریم.»

رازهای نهایی Dynasties در تریلر جدید Total War: Pharaoh فاش شد!شرکت Creative Assembly این به‌روزرسانی را در ماه مه معرفی کرد و اکنون همزمان با انتشار تریلر جدید بازی، تاریخ عرضه آن را اعلام کرد. این به‌روزرسانی که آخرین افزونه بازی محسوب می‌شود، در تاریخ ۴ مرداد (۲۵ ژوئیه) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این شرکت قبلاً به‌دلیل «اشتباه» خود در این سری بازی از طرفداران عذرخواهی کرده و مسئولیت بازگشت جزئی مبلغ Total War: Pharaoh را برعهده گرفته بود. کریتیو اسمبلی در این باره گفت: «ما بار دیگر بابت اشتباه خود عذرخواهی می‌کنیم. ایرادات سری بازی Total War یک مسئولیت مشترک برای تمامی اعضای سازنده است و با اینکه ممکن است این‌چنین به‌نظر نرسد، اما ما به شما گوش می‌دهیم.»در اخبار دیگر، شایعه شده است که این شرکت در حال توسعه یک بازی Total War در دنیای جنگ ستارگان (Total War: Star Wars) است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *