مجله سیمدخت
0

بابانوئل کجاست؟ با گوگل ردیابی کنید!

بابانوئل کجاست؟ با گوگل ردیابی کنید!
بازدید 53

درحال حاضر، با بهره‌مندی از ابزار جدید گوگل، می‌توانید مسیر حرکت سانتا کلوز از قطب شمال را دنبال کنید. سرویس ردیابی سانتا کلوز گوگل، که هر ساله توسط گوگل راه‌اندازی می‌شود، به شما این امکان را می‌دهد که حرکت فرضی بابانوئل را در ایام کریسمس پیگیری کنید.

با استفاده از این سرویس، گوگل به‌طور لحظه‌ای حرکت بابانوئل از قطب شمال را نشان می‌دهد و نحوهٔ ارسال هدایا به کودکان در سرتاسر جهان را به‌صورت زنده به شما اطلاع می‌دهد. او با سرعت بسیار بالا در حال حرکت است تا توانایی ارسال هدایا به کودکان را قبل از روز کریسمس داشته باشد.

سرویس ردیابی سانتا کلوز گوگل به مدت دو دهه به کودکان (و حتی بزرگترها) این امکان را می‌دهد تا در طول روز ۲۴ دسامبر (۳ دی) به همراه بابانوئل باشند و از سفر او لذت ببرند.

برای ردیابی بابانوئل، شما می‌توانید از یک مرورگر وب در گوشی، تبلت یا کامپیوتر استفاده کرده و به وب‌سایت رسمی ردیابی سانتا گوگل مراجعه نمایید. این وب‌سایت دارای یک نقشه زنده از موقعیت فعلی بابانوئل، محل توقف بعدی او، ویدیوهای زنده از سفر او و زمان تقریبی رسیدن به هر مکان خاص است.

وب‌سایت بابانوئل اطلاعاتی ارائه می‌دهد که شامل تصاویر از مکان‌هایی که بابانوئل پیشینه بازدید داشته است، تعداد هدایای تحویل داده شده، و فاصله‌ی فعلی بین بابانوئل و محل شما است. این وب‌سایت همچنین دارای یک مجموعه از بازی‌های جذاب و خلاقانه برای کودکان و ویدیوهایی جذاب است که به مدتی شما را سرگرم خواهد کرد.

هرچند خدمات دیگر ردیابی بابانوئل، از جمله برنامه و وب‌سایت NORAD Tracks Santa Claus نیز در دسترس قرار دارند، اما باید ذکر کرد که سایت گوگل به طور معمول تعاملی‌ترین و با جزئیات‌ترین است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *