مجله سیمدخت
0

والت دیزنی در دست ساخت یک فیلم علمی-تخیلی جدید است.

والت دیزنی در دست ساخت یک فیلم علمی-تخیلی جدید است.
بازدید 36

والت دیزنی در حال همکاری با سازندگان سریال Cowboy Bebop برای ایجاد یک فیلم مبتنی بر پارک تفریحی Space Mountain است.

در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، یکی از پارک‌های تفریحی دیزنی به عنوان محتوای یک فیلم سینمایی در دست تبدیل قرار می‌گیرد. والت دیزنی به تازگی آندره نمک و جاش اپلبام، نویسندگان معروف سریال‌های Cowboy Bebop و Citadel را برای نگارش فیلمنامه فیلمی لایو اکشن بر اساس پارک تفریحی Space Mountain، که یکی از محبوب‌ترین پارک‌های تفریحی دیزنی‌لند است، استخدام کرده است. جاناتان آیریش، تهیه‌کننده سریال Avatar: The Last Airbender از طریق بنر Rideback نیز به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم حضور دارد.

والت دیزنی در دست ساخت یک فیلم علمی-تخیلی جدید است.

جوبی هارولد، سازنده سریال Obi-Wan Kenobi و نویسنده فیلم King Arthur: Legend of the Sword، همچنین یکی از تهیه‌کنندگان فیلم Space Mountain است، که خود نویسنده اصلی آن نیز بوده است. Space Mountain، یک ترن هوایی با موضوعات فضایی است که برای اولین بار در سال ۱۹۷۵ در Walt Disney World Resort در کالیفرنیا معرفی شد و سپس در سال ۱۹۷۷ در دیزنی‌لند کالیفرنیا نصب شد.

این ترن هوایی در ادامه باز شدن اجناس ثابت به عنوان بخشی از Tomorrowland شناخته شد و در پنج از شش پارک تفریحی دیزنی نصب شد. در طی سال‌های گذشته، دیزنی سرمایه‌گذاری زیادی در ساخت فیلم‌های مبتنی بر پارک‌های تفریحی خود داشته است، که مشهورترین آن‌ها بدون شک فیلم Pirates of the Caribbean است. در حال حاضر، جزئیاتی از فیلم Space Mountain در دسترس نیست و اپلبام و نمک در حال تدوین داستان و طراحی کلی فیلم هستند.

والت دیزنی در دست ساخت یک فیلم علمی-تخیلی جدید است.

آندره نمک و جاش اپلبام، نویسندگانی هستند که تجربه نگارش فیلمنامه‌هایی مانند Mission: Impossible – Ghost Protocol، Teenage Mutant Ninja Turtles، Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows و انیمیشن Wonder Park را دارند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *