مجله سیمدخت
0

Warhammer 40k: Space Marine 2 با نبردهای حماسی چندنفره!

Warhammer 40k: Space Marine 2 با نبردهای حماسی چندنفره!
بازدید 12

به نظر می‌رسد بازی Warhammer 40k: Space Marine 2 حالت PvP را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد، این اطلاعات همزمان با ادعاهای کاربران در شبکه‌های اجتماعی به دست آمده است.

تصاویر هنری اخیر بازی Warhammer 40k: Space Marine 2 نشان می‌دهند که این بازی شامل حالت PvP خواهد بود، که بازیکنان را در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد.

یوتیوبری با نام کاربری prdalien0 جزئیات مختلفی از بازی را پیش از عرضه آن منتشر کرده است، از جمله جزئیاتی درباره شخصی‌سازی‌ها و بخش‌های مختلف. او ادعا کرده است که حالت PvP شامل کلاس‌ها و نیروهای مختلف مارین‌ها، همچنین پرچم‌ها و گروه‌های شخصی‌سازی شده برای بازیکنان است. همچنین بازیکنان می‌توانند از طریق منوی مخصوص به انجام مأموریت‌های مختلف بپردازند و شخصیت خود را ارتقا دهند.

او همچنین اظهار کرده که دشمنان و مراحل بازی شامل انواع مختلف Tyrandis و Chaos Marineها خواهند بود، و اسلحه‌های متفاوت، وسایل نقلیه و حتی آیتم‌های قابل‌تعامل در این بازی حضور دارند. داستان بازی Warhammer 40k: Space Marine 2 ادامه‌ی نسخه اول را روایت می‌کند و ماجراجویی تیتوس، ستوان Ultramarines Space Marine را نمایش می‌دهد که کلایو استندن صداپیشگی این شخصیت را انجام داده است.

منتشر شدن بازی Warhammer 40k: Space Marine 2 برای ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و کامپیوتر در تاریخ ۹ سپتامبر برنامه‌ریزی شده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *