مجله سیمدخت
0

وردانسک بازگشت: نقشه محبوب Warzone دوباره به میدان نبرد می‌آید!

وردانسک بازگشت: نقشه محبوب Warzone دوباره به میدان نبرد می‌آید!
بازدید 13

به نظر می‌رسد که نقشه محبوب وردانسک در اوایل سال ۲۰۲۵ به بازی Call of Duty: Warzone بازخواهد گشت.

گزارشی جدید ادعا کرده است که به دلیل محبوبیت فراوان Fortnite OG در اواخر سال گذشته، اکتیویژن قصد دارد اولین نقشه Call of Duty: Warzone به نام وردانسک را به بازی بازگرداند. تام هندرسون از رسانه اینسایدر گیمینگ گفته است که بازگشت وردانسک ابتدا برای دسامبر ۲۰۲۴ (آذر ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده بود، اما این زمان به اوایل سال ۲۰۲۵ موکول شده است.

منبعی ناشناس به هندرسون اطلاع داده است که نقشه وردانسک قرار نبود به بازی بازگردد، اما موفقیت Fortnite OG در اواخر سال ۲۰۲۳ باعث تغییرات بزرگی در تصمیمات شرکت شد. اپیک گیمز در نوامبر ۲۰۲۳ (آبان ۱۴۰۲) حالتی کاملاً جدید به نام Fortnite OG منتشر کرد.

این حالت برای حدود یک ماه به دسترس طرفداران قرار گرفت و به گیمرها این امکان را داد تا به نقشه اصلی بازی از فصل اول بازگردند. هر هفته نیز به‌روزرسانی‌های جذابی برای این فصل منتشر می‌شد که محبوبیت آن را افزایش می‌داد. حالت Fortnite OG موفقیت بزرگی برای شرکت سازنده به همراه داشت؛ فقط دو روز پس از انتشار آن، اپیک گیمز اعلام کرد که این حالت بیش از ۴۴.۷ میلیون بازیکن همزمان را به خود جذب کرده است.

پس از انتشار، طرفداران از اپیک گیمز خواستند که این حالت را برای مدت طولانی‌تری حفظ کند؛ اما در ماه دسامبر (شهریور ماه) Fortnite OG را حذف کردند و طرفداران هنوز منتظر بازگشت آن هستند. این موفقیت بزرگ به اپیک گیمز کمک کرد تا به یکی از بزرگترین توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی تبدیل شود، و اکنون به‌نظر می‌رسد که اکتیویژن نیز قصد دارد طعم این موفقیت را بچشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، در آینده با سیمدخت همراه باشید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید