مجله سیمدخت
0

شروع عملیات: Watch Dogs رسماً جلوی دوربین رفت

شروع عملیات: Watch Dogs رسماً جلوی دوربین رفت
بازدید 15

یوبیسافت با انتشار تصویری از آغاز فرآیند فیلم‌برداری و تولید فیلم Watch Dogs اعلام کرده است.

اسفند گذشته، خبر به دست آمد که یوبیسافت در همکاری با نیو رجنسی، قصد دارد اقتباسی از بازی Watch Dogs را تولید کند. اکنون، طبق آخرین اخبار سینمایی و تلویزیونی، فرآیند فیلم‌برداری و تولید فیلم Watch Dogs آغاز شده است. یوبیسافت اولین تصویر پشت صحنه فیلم Watch Dogs را منتشر کرده که نشان‌دهنده شروع فرآیندهای فیلم‌برداری و تولید این فیلم است. این تصویر، با نمایش کلاک فیلم‌برداری و اعضای تولید، خبر از آغاز این مراحل را می‌دهد.

شروع عملیات: Watch Dogs رسماً جلوی دوربین رفت

سوفی وایلد، بازیگر فیلم “Talk to Me” و تام بلیث، بازیگر فیلم “The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes” انتخاب شده‌اند تا نقش‌های اصلی در فیلم “Watch Dogs” را بازی کنند، اما حضور هیچ بازیگر دیگری در این فیلم تایید نشده است. کارگردان فرانسوی معروف و تحسین‌شده، متیو توری، مسئولیت کارگردانی و کریستی لبلانک، نویسنده فیلم “Oxygen”، مسئول نوشتن فیلمنامه این اثر هستند.

این فیلم در دنیای بازی محبوب “Watch Dogs” قرار دارد که تا کنون توسط بیش از ۵۰ میلیون گیمر تجربه شده است. اطلاعات دقیقی از داستان فیلم “Watch Dogs” منتشر نشده است، اما اولین نسخه از بازی در سال ۲۰۱۴ عرضه شد و داستان ایدن را دنبال می‌کرد که به دنبال انتقام مرگ خانواده‌اش بود. در ادامه، بازی “Watch Dogs 2” در سال ۲۰۱۶ عرضه شد و با تغییر لحن و شخصیت اصلی بازی همراه بود.

بازی “Watch Dogs: Legion” در سال ۲۰۲۰ و بسته‌الحاقی “Bloodline” در سال ۲۰۲۱ منتشر شدند و اکنون آینده این مجموعه محبوب مشخص نیست. تاریخ اکران فیلم “Watch Dogs” نیز مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود که داستانی جذاب در دنیای “Watch Dogs” را به تصویر بکشد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید