مجله سیمدخت
0

پردازنده‌هایی که گلکسی اس ۲۴ در کشورهای مختلف با آن‌ها عرضه می‌شود چه هستند؟

"پردازنده‌هایی که گلکسی اس ۲۴ در کشورهای مختلف با آن‌ها عرضه می‌شود چه هستند؟"
بازدید 14

اگر علاقه دارید اطلاعات بیشتری در مورد سری گلکسی اس ۲۴ از سامسونگ بدست آورید، ادامه‌ی مطلب را برایتان فراموش نکنید.

در حال حاضر، سامسونگ تصمیم گرفته است که مدل‌های سری گلکسی اس ۲۴ را با دو نوع پردازنده مختلف به بازار عرضه کند. این انتخاب در واکنش به نیازهای بازار و تجربه‌ی کاربری است ولی همچنین پرسش‌های مکرری ایجاد کرده‌است. کاربران سوالاتی از قبیل “پرچم‌داران سامسونگ با پردازنده‌ی اسنپدراگون یا اگزینوس عرضه می‌شوند؟” و “کدام پردازنده بهتر است؟” مطرح کرده‌اند.

برنامه‌ریزی شده است که سری گلکسی اس ۲۴ با پردازنده اگزینوس ۲۴۰۰ در بازارهای اروپایی قرار بگیرد، در حالی که در بازارهای محدودی از جمله آمریکا، از پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۳ استفاده خواهد شد. با این حال، مدل اولترا گلکسی اس ۲۴ در تمام بازارها با پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۳ تجهیز خواهد شد. این تصمیم به نظر می‌رسد نهایتاً نیازهای بازار و ارتقاء تجربه‌ی کاربران را در نظر بگیرد، اما ممکن است برخی از خریداران احساس کنند که این انتخاب نه تنها به آنچه که انتظار داشته‌اند، پاسخ نمی‌دهد بلکه احترامی به خریداران پیشین نیز ندارد.

پردازنده‌هایی که گلکسی اس ۲۴ در کشورهای مختلف با آن‌ها عرضه می‌شود چه هستند؟

گفته می‌شود که شرکت کره‌ای در ساخت پردازنده اگزینوس ۲۴۰۰ کوشش فراوانی داشته است تا کیفیت آن به همان سطح قبلی برسد. با این حال، هنوز اطمینان کاملی از این موضوع وجود ندارد و احتمالاً در آزمون‌ها و تست‌های مختلف، این تراشه ممکن است کمتر کارآمد از پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۳ باشد. اما سوال اینجاست که کدام کشورها از سری گلکسی اس ۲۴ با پردازنده اگزینوس ۲۴۰۰ و کدام کشورها از نسخه با پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۳ بهره خواهند برد؟

  • آمریکا
  • کانادا
  • کره‌ی جنوبی
  • چین
  • ژاپن

از جمله کشورهایی هستند که گلکسی اس ۲۴ را با پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ دریافت می‌کنند. سایر کشورها هم این گوشی‌ها را با اگزینوس ۲۴۰۰ تجربه خواهند کرد.

آیا اگزینوس ۲۴۰۰ پردازنده‌ی خوبی است؟

پاسخ به این سوال چالش برانگیز است، زیرا تا زمان عرضه رسمی سری گلکسی اس ۲۴ با پردازنده اگزینوس ۲۴۰۰، امکان دارد به این پرسش پاسخ دقیقی داده نشود. امیدواریم که این تراشه نسبت به رقبا عملکرد بهتری ارائه دهد، زیرا سامسونگ دو سال زمان و انرژی زیادی را برای توسعه آن صرف کرده است. در صورتی که این تراشه نتایج مطلوبی نداشته باشد، این ممکن است منجر به مشکلات جدی برای سامسونگ شود و احتمالاً انتقادات زیادی دریافت کند.

آیا مدل اسنپدراگون در بازارهای بین‌المللی نیز قابل دسترس خواهد بود؟

این وقوع به صورت رسمی اعلام نشده است، اما برخی از فروشگاه‌ها بر اساس درخواست مشتریان چنین اقداماتی انجام داده و مدل‌های مجهز به اسنپدراگون را به فروش می‌رسانند. در حال حاضر نمی‌توان قطعی کرد که این مدل‌ها برای رجیستر و گارانتی مشکل ایجاد خواهند کرد یا نه. در کل، باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا این اقدام یک ناامیدی دیگر خواهد بود یا آیا ما را پس از سال‌ها انتظار، با یک غافلگیری بزرگ روبرو خواهد کرد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *