مجله سیمدخت
0

دنیا در سال تولد شما چگونه بود؟

دنیا در سال تولد شما چگونه بود؟
بازدید 17

وب‌سایتی که در ادامه به آن اشاره می‌شود، با شیوه‌ی جدیدی شما را به دوران تولدتان کشانده و جزئیاتی از وضعیت جهان در آن زمان را برایتان باز می‌کند. هر کجا که باشیم و در هر سنی که قرار داریم، یادآوری خاطرات و رویدادهای دوران کودکی همواره جذاب و دلنشین است. گاهی اوقات، با مراجعه به آلبوم عکس‌ها یا گوش دادن به داستان‌های گذشته از سوی افراد بزرگ‌تر، به یادگارهای دوران کودکی فرود می‌آییم و یک لبخند بی‌اختیار بر لب‌هایمان نشان می‌دهد.

آیا تا به حال تفکر کرده‌اید که در سال تولدتان، چگونه جهان به نظر می‌رسیده است؟ آیا اینترنت در آن زمان وجود داشته است یا نه؟ آیا گوگل، که اکنون به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان شناخته می‌شود، در حال فعالیت بوده است یا نه؟

فکر کرده‌اید که در سال تولدتان، چه ابتکارات ممتازی در زمینه‌های فیلم، سریال و موسیقی معرفی شده‌اند؟ یا اینکه چه فردی اسکار آن دوره را به خود اختصاص داده است؟ این وب‌سایت با ارائه اطلاعات و جزئیات از رویدادها و نواحی مختلف جهان در سال تولد شما، به شما این فرصت را می‌دهد تا به عمق گذشته‌تان نگاهی بیافرینید و ارتباط بین آن زمان و زمان حاضر را درک کنید.

ورود به وب‌سایت What Happened in My Birthyear

نام وب‌سایت “What Happened in My Birthyear” به عنوان یک پلتفرم جذاب ظاهر می‌شود که پس از دریافت سال تولد شما، با زبانی زیبا و ساده، ابتدا از سال فعلی یعنی ۲۰۲۳ به‌صورت معکوس به سال تولد شما بازمی‌گردد.

این وب‌سایت سپس از جزئی‌ترین اطلاعات (مانند اینکه آیا در زمان تولد شما چیزی به نام گوگل وجود داشته است یا خیر) شروع به تحلیل می‌کند و به سمت موضوعات جامع‌تری از جمله مهم‌ترین اتفاقات فرهنگی و سیاسی آن زمان پیش می‌رود.

موتور هوشمند این وب‌سایت، به تنهایی به سال تولد شما محدود نمی‌شود و به‌طور خلاصه، اتفاقات مهم طول عمر شما را نیز به شما اطلاع می‌دهد. به عبارت دیگر، علاوه بر اطلاعات مربوط به سال تولد، این موتور هوشمند به شما می‌گوید که در سن ۹ سالگی شما چه انیمیشنی در صدر محبوبیت قرار داشته است یا چند ساله بوده‌اید که گوگل شروع به کار کرده است.

اگرچه این وب‌سایت به زبان انگلیسی است، اما با استفاده از لغات ساده و جمله‌بندی‌های قابل درک، هیچ نگرانی از ناحیه زبانی وجود ندارد. به این ترتیب، می‌توانید با آسانی مفاهیم و معانی اطلاعات ارائه شده را درک کنید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *