مجله سیمدخت
0

واتساپ قابلیت ارسال ویدیومسیج را اضافه کرد

بازدید 39

واتساپ، به عنوان یکی از برنامه‌های پیام‌رسان محبوب و قدیمی، یکی از ویژگی‌های پرطرفدار تلگرام را نیز به ارمغان آورده است.

این ویژگی جدید، ویدیومسیج یا پیام ویدیویی نام دارد و به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوهای کوتاه را به همان شیوه‌ای که پیام صوتی (ویس‌مسیج) ارسال می‌شود، به دوستان خود ارسال کنند. فرمت ویدیومسیج‌های ارسالی در واتساپ، همانند تلگرام، دایره‌ای است.

به گزارش ورج، کاربران واتساپ اکنون امکان ارسال ویدیومسیج‌های با مدت زمان حداکثر ۶۰ ثانیه را به یکدیگر دارند. این ویدیومسیج‌ها به‌صورت خودکار و بدون پخش صدا، به محض باز کردن چت توسط گیرنده، پخش می‌شوند. از سوی دیگر، ویس‌مسیج‌ها در واتساپ به هیچ محدودیت زمانی تحت نمی‌باشند و تا زمانی که گیرنده آنها را پخش نکند، به صورت خودکار پخش نمی‌شوند.

مانند تلگرام، در واتساپ نیز برای دسترسی به ویدیومسیج، باید یک‌بار روی آیکون میکروفون ضربه بزنید تا به‌حالت ویدیو دربیاید.

از سال‌ها قبل، امکان ارسال ویدیو در واتساپ برای کاربران وجود داشته است؛ اما ویدیومسیج راهکاری ساده‌تر و کاربردی‌تر برای ارسال ویدیوهای معمولی به حساب می‌آید. ویدیومسیج از ماه گذشته به عنوان یک امکان محدود به برخی از کاربران واتساپ ارائه شده بود و “در هفته‌های آینده برای تمام کاربران در دسترس خواهد بود.”

 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *