مجله سیمدخت
0

آیا فیلم “مارولز” (The Marvels) اولین باری خواهد بود که مردان ایکس (X-Men) در دنیای سینمایی مارول حضور خواهند داشت؟

آیا فیلم "مارولز" (The Marvels) اولین باری خواهد بود که مردان ایکس (X-Men) در دنیای سینمایی مارول حضور خواهند داشت؟
بازدید 51

چند روز پیش، یک تیزر کوتاه از فیلم “مارولز” (The Marvels) منتشر شد که برخی طرفداران بر این باورند که به حضور مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول اشاره دارد.

نزدیک شدن به ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان سال ۱۴۰۲)، استودیو مارول با وجود تمامی حواشی‌ها، همچنان به کمپین بازاریابی فیلم “مارولز” که داستان کاپیتان مارول، مانیکا رمبو و کامالا خان را روایت می‌کند، تمرکز دارد و هر روز تیزرها و کلیپ‌های جدیدی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کند. تیزر جدیدی منتشر شده است که احتمال حضور مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول را به وجود آورده است.

در این تیزر، زمانی که فیوری می‌گوید: “آنها اینجا هستند”، عبارت “What Comes Next” (چه چیزی بعداً می‌آید) برای مدت کوتاهی نمایش داده می‌شود و پس از محو شدن کلمه ایکس، با کمی تاخیر نیز محو می‌شود. این ممکن است صرفا یک خطای تدوینی باشد، اما برخی طرفداران با این حرکت، حضور مردان ایکس در فیلم را تأیید شده می‌دانند. البته این ممکن است نشانه‌ای از معرفی مردان ایکس در دنیاهای موازی یا مولتی‌ورس باشد.

آیا فیلم "مارولز" (The Marvels) اولین باری خواهد بود که مردان ایکس (X-Men) در دنیای سینمایی مارول حضور خواهند داشت؟

جالب اینجاست که تیزر منتشر شده نیز این ایده را تأیید کرده است. اگر با دقت به تیزر گوش کنید، متوجه خواهید شد که یکی از شخصیت‌ها می‌گوید: “یکی از دنیاها دارد با دنیای ما برخورد می‌کند”. این جمله دقیقاً انگیزه‌ای برای طرفداران است که باور دارند مردان ایکس در این فیلم حضور دارند. احتمالاً سوال بپرسید که چرا جهش‌یافته‌ها به‌جای فیلم “ددپول 3” در دنیای “مارولز” معرفی می‌شوند؟ آیا ارتباطی بین کاپیتان مارول و مردان ایکس وجود دارد؟

از آنجایی که کامالا خان برای اولین بار به‌عنوان یک جهش‌یافته معرفی شده و نقشی کلیدی در این فیلم ایفا می‌کند، اضافه کردن مردان ایکس به ماجراجویی جدید کاپیتان مارول ممکن است تصمیم هوشمندانه‌ای باشد که قابل پیش‌بینی است. همچنین، طبق گزارش‌های غیررسمی، شخصیت “هیولا” (Beast) از گروه مردان ایکس در سکانس پس از تیتراژ فیلم حضور دارد. به همین دلیل، ادعای مطرح شده از پایه‌ها دور نیست.

فیلم “مارولز” در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان سال ۱۴۰۲) در سینماها به نمایش درآمده و با توجه به آمار پیش‌فروش بلیت‌ها، انتظار نمی‌رود که افتتاحیه بزرگی را تجربه کنیم.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *