مجله سیمدخت
0

توییتر بلو به کاربران امکان دانلود مستقیم ویدیو در ایکس را می‌دهد

بازدید 31

ایکس در یک بیانیه اعلام کرده است که از این پس کاربران سرویس اشتراکی توییتر بلو (Twitter Blue) قادرند ویدیوها را مستقیماً دانلود کنند. این امکان برای تمامی ویدیوهایی که سایر کاربران در شبکه‌ی اجتماعی ایکس آپلود می‌کنند، فراهم شده است، مگر این‌که آپلودکننده ویدیو، دانلود را غیرفعال کند. بنابراین، اگر سن کاربران زیر ۱۸ سال باشد، این گزینه برای آن‌ها غیرفعال خواهد بود.

همچنین، اگر حساب کاربری توییتر بلو به‌حالت خصوصی دربیاید، فقط افرادی که درخواست فالوشان پذیرفته‌شده است، قادرند ویدیوها را مشاهده کنند و دیگران امکان مشاهده‌ی آن‌ها را نخواهند داشت، همچنین این افراد هم نخواهند توانایی دانلود ویدیو را داشته باشند. هنگام ارسال هر توییت، امکان غیرفعال کردن گزینه‌ی دانلود ویدیو نیز وجود دارد.

به‌جز این موارد، هیچ محدودیت دیگری در زمینه‌ی دانلود ویدیو توسط توییتر بلو اعلام نشده است. کاربران اشتراکی ایکس هم‌اکنون می‌توانند ویدیوهای دو ساعته را آپلود کنند. این قابلیت بارها مورد حاشیه‌سازی قرار گرفته است؛ زیرا برخی از کاربران فیلم‌های سینمایی که ممکن است نقض کپی‌رایت باشند، در توییتر آپلود کرده‌اند.

ایلان ماسک، تلاش کرده است تا ایکس را به یک پلتفرم جذاب‌تر برای تولیدکنندگان محتوا تبدیل کند. اخیراً، ایکس بخشی از درآمد تبلیغاتی را با کاربران اشتراکی به اشتراک گذاشته است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *