مجله سیمدخت
0

یوتیوب مسدودکننده‌های تبلیغات را ممنوع کرد

یوتیوب مسدودکننده‌های تبلیغات را ممنوع کرد
بازدید 104

یوتیوب در حال حاضر به‌طور کامل از ابزارهای جلوگیری از نمایش تبلیغات در سراسر جهان جلوگیری می‌کند. این پلتفرم از ماه می با جدیت در حال مقابله با ابزارهای مسدودکننده‌ی تبلیغات بوده و اکنون این سیاست را به‌طور کامل در سرتاسر جهان اجرا کرده است.

یوتیوب در بیانیه‌ای اعلام کرده است:

تاکنون تلاش جهانی‌ای برای جلوگیری از ابزارهای مسدودکننده‌ی تبلیغات فعال شده است تا آگهی‌های یوتیوب همواره برای بینندگان پخش شود. کاربران در صورت تمایل می‌توانند با خرید اشتراک یوتیوب پریمیوم، از تجربه‌ی بدون تبلیغ این پلتفرم استفاده کنند.

– یوتیوب

یوتیوب در اظهارات خود اعلام کرده است که ابزارهای مسدودکننده‌ی تبلیغات متناقض با شرایط خدمات این پلتفرم عمل می‌کنند. در واقع، هدف یوتیوب این است که هنگام استفاده از چنین ابزارهایی در هنگام پخش ویدیو، نمایش محتوای ویدیو انجام نشود مگر اینکه امکان نمایش آگهی‌ها را فعال کنید.

اگر تمایلی به مشاهده تبلیغات در یوتیوب ندارید، باید با پرداخت ۱۳٫۹۹ دلار در ماه یا ۱۳۹٫۹۹ دلار در سال، اشتراک پریمیوم این پلتفرم را خریداری کنید. همچنین، طرح خانوادگی یوتیوب برای پنج عضو هزینه ماهیانه ۲۲٫۹۹ دلار دارد و دانشجویان می‌توانند با طرح تخفیفی، ماهانه ۷٫۹۹ دلار را برای استفاده از یوتیوب بدون تبلیغ پرداخت کنند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *