مجله سیمدخت
0

یوتیوب از نوجوانان در برابر محتوای مضر محافظت می‌کند

یوتیوب از نوجوانان در برابر محتوای مضر محافظت می‌کند
بازدید 35

یوتیوب همواره تلاش دارد که کودکان و نوجوانان را در برابر محتوای مضر حفاظت کند و به این منظور ویژگی‌های جدیدی را به پلتفرم خود اضافه کرده است. این شرکت همچنان در حال اضافه کردن ویژگی‌های جدید برای جلوگیری از نمایش محتوای مضر به نوجوانان است. یوتیوب در حال حاضر قوانین سختگیرانه‌ای برای حفاظت از نوجوانان اجرا می‌کند، اما همچنان افرادی وجود دارند که راه‌هایی برای دور زدن این محدودیت‌ها پیدا می‌کنند.

در اوایل هفته جاری، یوتیوب مجموعه‌ای جدید از ویژگی‌ها را معرفی کرد که حفاظت از نوجوانان را بهبود می‌بخشد. این شرکت این ویژگی‌ها را با همکاری کمیته‌های مشاوره‌ای جوانان و خانواده‌ها توسعه داده است. یوتیوب اعلام کرده است که اکنون پیشنهادهای مکرر ویدیوهای مرتبط با محتوای مقایسه‌ی ویژگی‌های فیزیکی، کمال‌گرایی در حوزه تناسب اندام یا نمایش پرخاشگری اجتماعی را محدود می‌کند.

یوتیوب از نوجوانان در برابر محتوای مضر محافظت می‌کند

یوتیوب از نوجوانان در برابر محتوای مضر محافظت می‌کند

یوتیوب اصلاحات جدیدی در ویژگی‌های “Take a Break” و یادآوری زمان خواب اعمال می‌کند، تا این ویژگی‌ها از نظر بصری برجسته‌تر و مکرر ظاهر شوند. این تغییرات برای کاربران زیر ۱۸ سال که این ویژگی‌ها را فعال کرده‌اند، اجرا خواهند شد.

محدودکننده‌های یوتیوب برای حفاظت از نوجوانان در ویدیوهای کوتاه و بلند به کار خواهند رفت. به عبارت دیگر، می‌توان تنظیم پیش‌فرض یادآوری‌های “Take a Break” را روی هر ساعتی انجام داد.

سرانجام، یوتیوب اعلام کرده است که پنل‌های منابع بحران به شکل تمام‌صفحه ارائه خواهند شد. این امیدواری را می‌ریزد که وقتی بینندگان در یوتیوب به دنبال پاسخ‌هایی در مورد خودکشی، خودآزاری و اختلالات پرخوری هستند، این پنل‌ها به آن‌ها کمک کنند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *