مجله سیمدخت
0

زک اسنایدر دربارهٔ ارتباط بین فیلم‌های “Rebel Moon” و “Army of The Dead” صحبت می‌کند

زک اسنایدر دربارهٔ ارتباط بین فیلم‌های "Rebel Moon" و "Army of The Dead" صحبت می‌کند
بازدید 34

زک اسنایدر، فیلمساز آمریکایی، در گفتگوی اخیر خود به ارتباط بین فیلم‌های “Rebel Moon” و “Army of The Dead” اشاره کرده است.

پس از پایان همکاری با وارنر برادرز، اسنایدر وارد دنیای سرویس استریم نتفلیکس شد. او فیلم “Army of the Dead” را که با بازدیدهای بسیار خوبی مواجه شد، ساخت. همچنین به عنوان تهیه‌کننده در فیلم “Army of Thieves” نیز حضور داشت که به عنوان فیلم پیش‌نمایشی برای “Army of the Dead” شناخته می‌شود. این دو فیلم در یک جهان جریان دارند که به وسیله ویروسی ناشناخته انسان‌ها را به زامبی تبدیل می‌کند.

آخرین همکاری اسنایدر با نتفلیکس با عنوان “Rebel Moon” اعلام شده است. این فیلم یک اپرای فضایی و حماسی است و می‌توان آن را نسخه‌ای برای بزرگ‌ترین جنگ ستارگان توصیف کرد. داستان در یک کهکشان جریان دار روایت می‌شود که تحت کنترل دولت فاسدی به نام “مادر ورلد” قرار دارد و این دولت قصد دارد ماه ولدت را هم در اختیار خود درآورد. این دو فیلم در یک جهان مشترک روایت می‌شوند که در “Army of the Dead” اسطوره‌شناسی گسترده‌ای دارد و به نسخه نهایی نرسیده است. یکی از شخصیت‌های “Rebel Moon” هم در انیمیشن سریالی “Army of the Dead” حضور داشته است که ساخت آن تا آن لحظه کامل نشده بود.

در مصاحبه‌های اخیر خود، زک اسنایدر به انیمیشنی به نام “Army of the Dead: Lost Vegas” اشاره کرده است. این انیمیشن قرار بود کوتاهی پس از پخش فیلم‌های “Army of the Dead” و “Army of Thieves” از طریق نتفلیکس در اختیار مشترکان قرار گیرد، اما هنوز به طرز واقعیتی پخش نشده است. فیلمساز آمریکایی همچنین توضیحات بیشتری درباره نحوهٔ ارتباط بین این فیلم‌ها ارائه داده است:

در یک بخش از این سریال، شخصیت‌های داستان از طریق یک پورتال وارد بُعد دیگری می‌شوند و همچنین شخصیت‌هایی از آن بُعد به سمت این سمت پورتال می‌آیند. یکی از شخصیت‌های “Rebel Moon” در واقع یکی از کاراکترهای انیمیشنی این سریال است. بنابراین، داستان در یک جهان مشترک روایت می‌شود.

در پایان، ضروری است به آگاهی برسانیم که انیمیشن با عنوان “Rebel Moon: Part One – A Child of Fire” در تاریخ ۲۲ دسامبر منتشر خواهد شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *