مجله سیمدخت
0

زوتوپیا 2 چه زمانی اکران می‌شود؟

زوتوپیا ۲ چه زمانی اکران می‌شود؟
بازدید 162

انیمیشن «زوتوپیا» که در سال ۲۰۱۶ به نمایش درآمد، به یک پدیده تجاری تبدیل شد. این انیمیشن به دلیل تفاسیر اجتماعی عمیق و کیفیت بالای خود، توسط منتقدان تحسین شد و به بیش از یک میلیارد دلار فروش در گیشه جهانی دست یافت. پس از موفقیت «زوتوپیا پلاس»، سریال کوتاهی که بر اساس شخصیت‌های فرعی انیمیشن اصلی ساخته شده بود و در سال ۲۰۲۲ توسط دیزنی پلاس پخش شد، حالا اعلام شده است که «زوتوپیا ۲» نیز در دست ساخت است.

به اطلاعات اعلام شده توسط دیزنی، انیمیشن «زوتوپیا ۲» در تاریخ بیست و ششم نوامبر ۲۰۲۵ به نمایش عمومی در خواهد آمد (۵ آذر ۱۴۰۴). قبلاً برنامه ریزی شده بود که یک انیمیشن دیگر از دیزنی در این تاریخ منتشر شود، اما این اعلام نشده بود که زمان اکران «زوتوپیا ۲» به این شکل تغییر خواهد کرد. همچنین، پیش از این، دیزنی اعلام کرده بود که دنباله دیگری از یکی از انیمیشن‌های محبوبش، «موانا ۲»، در تاریخ بیست و هفتم نوامبر ۲۰۲۴ به نمایش خواهد درآمد (۷ آذر ۱۴۰۳).

زوتوپیا ۲ چه زمانی اکران می‌شود؟

داستان انیمیشن «زوتوپیا ۲» چه خواهد بود؟

به جز اعلام تایید ساخت انیمیشن «زوتوپیا ۲» و خبر زودتر از موعد اکران آن، جزئیات دیگری درباره این دنباله مورد انتظار انیمیشن دیزنی به مدت طولانی منتشر نشده است. احتمالاً شخصیت‌های جودی هاپس و نیک وایلد با صداپیشگی جنیفر گودین و جیسون بیتمن در انیمیشن «زوتوپیا ۲» حضور خواهند داشت، همچنین شخصیت‌های مکمل مانند فرمانده بوگو (ادریس آلبا)، رئیس مافیا آقای بیگ (موریس لامارش) و فلش اسلات‌مور (ریمون اس.پرسی) نیز ممکن است در این قسمت دوم حضور داشته باشند.

پس از پایان قسمت اول «زوتوپیا»، نیک از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده و به عنوان شریک جودی در مأموریت‌های قانونی می‌پیوندد. در «زوتوپیا ۲»، این دو احتمالاً به همکاری در حل پرونده‌های شهر زوتوپیا ادامه خواهند داد. داستان ممکن است بلافاصله پس از وقایع قسمت اول و یا سال‌ها بعد از آن وقتی که آن‌ها بیشتر تجربه کسب کرده‌اند، رخ دهد. احتمالاً تمرکز داستان بر روابط رمانتیک‌تر بین این دو شخصیت اصلی قسمت اول خواهد بود.

بازگشت شخصیت‌های اصلی به دنباله‌هاشان امری طبیعی است، اما احتمال ورود شخصیت‌های جدید نیز وجود دارد. با توجه به محبوبیت شخصیت‌های اصلی، تصمیم برای کاملاً حذف آن‌ها خطرناک است، اما شهر زوتوپیا با شخصیت‌های متنوع و تاریخچه‌ای پرکشش است که احتمالاً به داستان‌های متنوعی منجر می‌شود. به احتمال زیاد، دیزنی همچنان با بازگرداندن جودی و نیک به «زوتوپیا ۲»، به همراه شخصیت‌های جانبی دیگر که برای کمک به آن‌ها در ماموریت‌های جدید می‌آیند، ادامه می‌دهد.

منیعscreenrant

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *