مجله سیمدخت
0

زندگی در دنیای خلافکاران: City of Outlaws

زندگی در دنیای خلافکاران: City of Outlaws
بازدید 55

بازی City of Outlaws، با الهام از مجموعه بازی‌های GTA، یک تجربه آنلاین و جهان‌باز جذاب را برای بازیکنان موبایل فراهم می‌کند.

City of Outlaws

اگرچه مدت زمان زیادی از عرضه ریمستر سه نسخه اول جی‌تی‌ای (GTA: The Trilogy – The Definitive Edition) برای موبایل نگذشته است، اما بازار همچنان به دنبال بازی‌هایی است که از این مجموعه پرطرفدار اکشن جهان‌باز الهام گرفته باشند. بازی City of Outlaws، که به تازگی برای موبایل منتشر شده است، این مسیر را پیش گرفته و تجربه اکشن نقش‌آفرینی جهان‌بازی را برای طرفداران این پلتفرم فراهم می‌کند.

این بازی در واقع یک بازی آنلاین است که به بازیکن مجموعه‌ای از مأموریت‌های مختلف را ارائه می‌دهد. تمامی مأموریت‌ها، از سرقت‌های کوچک و بزرگ گرفته تا مبارزه با باند‌های خلافکاری مختلف، به خوبی در داستان بازی جای گرفته‌اند و بازیکن را همراه می‌کنند. علاوه بر این، با ایجاد رویداد‌ها و مأموریت‌های فرعی متنوع، بازی سعی می‌کند تا روند بازی را از یکنواختی دور نگه دارد و بازیکن را به چالش بکشد.

زندگی در دنیای خلافکاران: City of Outlaws

بازی موبایل City of Outlaws مانند مجموعه Grand Theft Auto امکانات بسیار زیادی را در زمینه مبارزات و شخصی‌سازی به بازیکن ارائه می‌دهد. از لحظه‌ی شروع بازی، بازیکن می‌تواند ویژگی‌های مختلف کاراکتر خود را شخصی‌سازی کند و با پیشرفت در طول بازی، ظاهر سایر تجهیزات مانند ماشین‌ها و سلاح‌ها را به سلیقه‌ی خود تغییر دهد. اما باید به‌یاد داشت که این یک بازی آنلاین است و بسیاری از آیتم‌های مربوط به شخصی‌سازی را می‌توان از طریق فروشگاه خریداری کرد.

بازی City of Outlaws، به‌علاوه از مأموریت‌های سراسر اکشن، از حالت‌های مخفی‌کاری نیز بهره می‌برد.

بیشتر بازی‌های موبایل که به دنبال ارائه تجربه‌ای مشابه با GTA هستند، معمولاً با گیم‌پلی یکنواخت و خسته‌کننده مواجه هستند و نظر بازیکنان را جلب نمی‌کنند. با این حال، بازی City of Outlaws با اعمال کمی خلاقیت، تنوع خوبی را در روند گیم‌پلی و مراحل ایجاد کرده است. علاوه بر مأموریت‌های پر زد و خورد، این بازی انواع حالت‌های متفاوت را نیز برای بازیکن فراهم می‌کند. به عنوان مثال، در برخی مواقع، بازیکن باید به‌صورت مخفی‌کاری و گاهی با استفاده از فعالیت‌های غافل‌گیرکننده، مأموریت‌های مشخص شده را به پایان برساند. وجود چنین مواردی که هر مرحله بازیکن را درگیر خود می‌کنند، باعث جذاب‌تر شدن روند بازی می‌شود و به نوعی از تکراری‌شدن گیم‌پلی جلوگیری می‌کند.

بازی City of Outlaws در زمینه گرافیک نیز عملکرد خوب و بهینه‌ای دارد؛ به‌طوری‌که علاوه بر ارائه تصاویر و جلوه‌های گرافیکی زیبا در موبایل‌های قدرتمند، در گوشی‌های میان‌رده هم تجربه‌ی روان و بسیار خوبی را ارائه می‌دهد. این بازی، برخلاف چیزی که ممکن است از ظاهرش برداشت شود، یک بازی تکراری یا همانندسازی‌شده از سایر آثار پیش‌تر عرضه‌شده‌ای مانند Gangstar Vegas نیست و به‌واسطه مراحل متفاوت و دیگر ویژگی‌های متنوعی که در خود جای داده است، هویت منحصربه‌فردی در میان آثار جهان‌باز دارد.

البته این بازی به‌تازگی منتشر شده و در نسخه‌های اولیه‌اش به سر می‌برد؛ بنابراین ممکن است محتوا و ویژگی‌های بیشتری در آینده به آن اضافه شود. با این حال، حتی در نسخه فعلی، بازی City of Outlaws با کیفیت و سرگرم‌کننده است و به‌خوبی نیازهای علاقه‌مندان به آثار اکشن نقش‌آفرینی جهان‌باز در پلتفرم موبایل را برطرف می‌کند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *