مجله سیمدخت
0

Elden Ring: Shadow of the Erdtree کمی آسان‌تر شد!

Elden Ring: Shadow of the Erdtree کمی آسان‌تر شد!
بازدید 26

پس از اعتراض بازیکنان به سختی بیش از حد Elden Ring: Shadow of the Erdtree، فرام سافتور اعلام کرد که میزان سختی این بسته‌الحاقی کاهش خواهد یافت.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree

بازی‌های استودیوی فرام سافتور به سختی بسیار زیادشان معروف هستند و Elden Ring نیز از این قاعده مستثنی نیست. بسته الحاقی Shadow of the Erdtree برای بازی الدن رینگ موفق شده است نسبت به The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine تحسین بیشتری را به خود جلب کند.

با این حال، Shadow of the Erdtree به‌خاطر سختی بیش از حدش مورد انتقاد قرار گرفت. در پاسخ به این انتقادات، فرام سافتور یک به‌روزرسانی کوچک برای این DLC منتشر کرد که بازی را کمی راحت‌تر می‌کند.

بسیاری از بازیکنان هاردکور با این سخت‌گیری‌ها از سوی فرام سافتور مخالف بودند؛ زیرا اعتقاد داشتند که دشوارتر کردن بازی لزوماً به تجربه بهتری برای بازیکنان منجر نمی‌شود. پس از آپدیت اخیر، باس‌ها و دشمنان همچنان ضربه‌های سختی خواهند زد، اما شما نیز در برابر این ضربات مقاومت بیشتری خواهید داشت.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree کمی آسان‌تر شد!

برای بهبود عملکرد بازی، فرام سافتور توصیه می‌کند ری تریسینگ را غیر فعال کنید. همچنین، برای دریافت این به‌روزرسانی نیازی به نصب پچ جداگانه نیست. با آنلاین شدن در بازی Elden Ring، به‌روزرسانی به طور خودکار برای شما نصب خواهد شد.

برای کسانی که به دنبال تجربه‌ای آسان‌تر هستند، به‌تازگی یک ماد برای Elden Ring: Shadow of the Erdtree منتشر شده است که سختی محتوای بازی را کاهش می‌دهد. این تغییرات باید انگیزه کافی برای بازگشت شما به سرزمین سایه‌ها را فراهم کنند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید