مجله سیمدخت
0

موسیقی فیلم جوکر 2: بازتابی از تاریکی و آشوب

موسیقی جوکر 2: بازتابی از تاریکی و آشوب
بازدید 50

با توجه به گزارش‌های منتشر شده، فیلم جوکر: Folie à Deux قرار است با داشتن چندین آهنگ معروف و شناخته شده، و احتمالاً چندین قطعه موسیقی اورجینال نیز، به‌نمایش درآید.

موسیقی فیلم جوکر 2

با توجه به اخبار جدید سینما و تلویزیون، اطلاعات تازه‌ای از فیلم جوکر: Folie à Deux به افکار رسانده شده است. گزارش‌ها اظهار کرده‌اند که فیلم جوکر 2 بیشتر شبیه یک دستگاه جوک‌باکس موزیکال خواهد بود. بر طبق این گزارش‌ها، حداقل ۱۵ آهنگ بسیار شناخته شده در فیلم جوکر 2 حضور دارند که برای فیلم بازخوانی شده‌اند. همچنین احتمال وجود یک یا دو آهنگ اورجینال تا پیش از پایان ساخت فیلم به نسخه اکران اضافه شود، وجود دارد.

اگرچه اطلاعات دقیقی از این آهنگ‌ها در دسترس نیست، اما گزارش‌ها اشاره دارند که آهنگ “That’s Entertainment” اثر گروه The Band Wagon، یکی از آهنگ‌هایی است که در فیلم جوکر 2 به کار گرفته شده است. همچنین، ورایتی اضافه کرده که هیلدور گودنادوتیر، آهنگساز فیلم که برای قسمت اول جایزه اسکار دریافت کرده بود، موسیقی خاص خود را به هر آهنگ اضافه کرده است. دستگاه جوک‌باکس موزیکال، وسیله‌ای است که چندین آهنگ شناخته شده را در خود جای داده و با پرداخت هزینه به پخش آهنگ مورد نظر می‌پردازد.

واکین فینیکس در نقش جوکر، لیدی گاگا در نقش هارلی کویین، زازی بیتز در نقش سوفی داموند، برندن گلیسون، کاترین کینر، جیکوب لافلند و هری لاتی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Joker: Folie à Deux حضور دارند و نقش‌هایشان را ایفا می‌کنند. تاد فیلیپس مسئولیت کارگردانی فیلم جوکر 2 را بر عهده دارد و با همکاری اسکات سیلور برای نوشتن فیلمنامه به این پروژه بازگشته‌اند. اطلاعات بیشتری از داستان و اتفاقات فیلم Joker 2 در دسترس نیست، اما شایعه می‌شود که بخش زیادی از داستان در تیمارستان آرکام اتفاق می‌افتد.

برنامه‌ریزی شده است که فیلم Joker: Folie à Deux در تاریخ ۴ اکتبر (۱۳ مهر) به اکران برسد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *