مجله سیمدخت
0

تاریخ اکران انیمیشن The Bad Guys 2

تایید ساخت انیمیشن The Bad Guys 2
بازدید 35

یونیورسال و دریم‌ورکس به طور رسمی تایید کرده‌اند که انیمیشن The Bad Guys 2 ساخته خواهد شد. همچنین تاریخ اکران این انیمیشن نیز اعلام شده است.

انیمیشن The Bad Guys 2

در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، دنباله انیمیشن The Bad Guys در حال ساخت است. شرکت‌های یونیورسال و دریم‌ورکس اعلام کرده‌اند که انیمیشن The Bad Guys 2 را تایید کرده‌اند و این انیمیشن در تاریخ ۱ آگوست ۲۰۲۵ (۱۰ مرداد ۱۴۰۴) به پرده‌های سینما خواهد رفت. بازیگرانی همچون سم راکول در نقش آقای گرگ، مارک مارون در نقش آقای مار، آکوافینا در نقش خانم تارانتولا، کریگ رابینسون در نقش آقای کوسه و آنتونی راموس در نقش آقای پیرانیا دوباره برای این انیمیشن صداپیشگی می‌کنند.

همچنین بازیگرانی مانند زاسی بیتس در نقش دایان فاکسینگتون، ریچارد آیوادی در نقش پروفسور روپرت مارمالاد چهارم، الکس بورستین در نقش رئیس پلیس میستی لوگینز و لیلی سینگ در نقش تیفانی فلافیت نیز برای این دنباله صداپیشگی می‌کنند. پیر پریفل، کارگردان انیمیشن اصلی، برای کارگردانی The Bad Guys 2 بازگشته و جی‌پی سنز، که در قسمت اول به عنوان رهبر طراحی شخصیت حضور داشت، در این قسمت به عنوان دستیار کارگردانی حضور دارد.

 تایید ساخت انیمیشن The Bad Guys 2

همچنین، دانیل پمبرتن برای ساخت موسیقی متن انیمیشن The Bad Guys 2 به تیم بازگشته است. براساس خلاصه‌ای که منتشر شده، داستان این انیمیشن دوباره ماجراهای گروهی از قانون شکنان را که به صورت حیوانات ظاهر می‌شوند، روایت می‌کند. آن‌ها به دنبال جلب اعتماد جامعه به عنوان رفقای خوب هستند تا به‌طور پایدار در زندگی جدید خود پایداری یابند. با این حال، آن‌ها مجبور می‌شوند که بازنشستگی خود را موقتاً متوقف کرده و تحت فشار گروهی از خلافکاران زیر زمینی، به انجام آخرین کارهایشان بپردازند.

انیمیشن The Bad Guys که در سال ۲۰۲۲ به نمایش درآمد، توانست توجه منتقدان و تماشاگران را به خود جلب کند. این انیمیشن کمدی موفق بیش از ۲۵۰.۳ میلیون دلار در فروش جهانی کسب کرد، شامل بیش از ۹۷.۴ میلیون دلار در گیشه آمریکای شمالی و بیش از ۱۵۲.۹ میلیون دلار در فروش بین‌المللی.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *