مجله سیمدخت
0

بهترین سریال های کره ای مدرسه ای و تینیجری

بازدید 1887

در این مقاله به معرفی بهترین سریال های کره ای مدرسه ای و تینیجری تمام دوران و مورد انتظارترین های سال 2023 می‌پردازیم.

بهترین سریال های کره ای مدرسه ای و دبیرستانی

در نوشتار جدید به معرفی جدیدترین سریال های کره ای تینیجری 2023 و تمام دوران خواهیم پرداخت. بهترین کی درام تینیجری و بهترین کی درام مدرسه ای طرفداران بسیاری دارند. هنگام تماشای بهترین‌های آن‌ها، با توجه به لیستی که برای شما فراهم شده است، به آن دوران رفته و خیال آن روزها را خواهید کرد.

A Time Called You

A Time Called You

A Time Called You | محصول سال 2023 از کشور کره

در سریالی به نام “یک روز”، داستان هان جون هی (جئون) را دنبال می‌کند. جون هی دوست پسرش گو یون جون (آن) را یک سال پیش از دست داده است و به دلیل تاثیر روانی و دردی که این اتفاق برای او داشته، هنوز هم در حال غمگینی است. اما یک روز، او به طرز عجیبی به سال 1998 منتقل می‌شود و خود را به عنوان دانش‌آموز دبیرستانی به نام کوون مین جو مشاهده می‌کند. در این دنیای جدید، با نام سی هیون، که شباهت زیادی به دوست پسر مرحومش دارد، آشنا می‌شود.

این سریال اقتباسی از نمایش تایوانی به همین نام است و داستان جذابیتی دارد که نشان می‌دهد چگونه یک شخص در مواجهه با درد و احساسات پیچیده، در دنیای جدیدی که متفاوت از دنیای قبلی اوست، قادر به تغییر و رشد است.

Moving

Moving

Moving | محصول سال 2023 از کشور کره

در سریالی به نام “وبتونی”، داستان سه دانش‌آموز دبیرستانی به نام‌های کیم بونگ سوک، جانگ هی سو و لی گانگ هون روایت می‌شود. این سه نفر از والدین خود قدرت‌های فوق‌العاده‌ای به ارث برده‌اند. بونگ سوک قادر به پرواز است، هی سو دارای توانایی‌های ورزشی و بازسازی سریع از آسیب‌ها است و گانگ هون دارای قدرت و سرعت بالایی است.

از آنجا که قدرت‌های آن‌ها بسیار خاص و منحصر به فرد هستند، دانش‌آموزان سعی دارند این اسرار را پنهان نگه دارند و والدین آن‌ها نیز برای حفظ امنیت و آرامش فرزندانشان در برابر استفاده دیگران، تلاش می‌کنند.

این سریال بر اساس وبتونی به همین نام ساخته شده است و توسط کانگ فول به تصویر کشیده شده است.

Live on

Live on

Live on | محصول سال 2020 از کشور کره

در سریالی به نام “لایک آت فرست”، دانش‌آموز دبیرستانی با نام بک هورانگ (با بازی یونگ دا بین) به دلیل زیبایی و خوش‌سلیقگی‌اش در رسانه‌های اجتماعی محبوب است، اما شخصیت جالبی ندارد و بسیار سرد است که باعث شده تا تعداد زیادی از افراد از او متنفر باشند.

یک روز، او پیامی عجیب از یک فرستنده ناشناس را از رادیو مدرسه می‌شنود که باعث می‌شود به یاد گذشته‌ای ناراحت‌کننده بیفتد. بیک هورانگ همیشه در تلاش بود که این خاطره‌ی ناخوشایند را از همه مخفی نگه‌دارد. اما با دریافت پیام‌های تهدیدآمیز از یک حساب ناشناس، او با افشای گذشته‌اش مواجه می‌شود و باج‌گیران را جستجو می‌کند.

در این دنیای پر از شبکه‌های اجتماعی، دوستی و عشق در مدرسه‌ای به تصویر کشیده می‌شود که همه با توجه به تعاملات رسانه‌ای دیگران را مورد قضاوت قرار می‌دهند. در این مسیر، بیک هورانگ با گروهی از افراد چیره‌دست همکاری می‌کند تا باج‌گیران را پیدا کنند و گذشته‌اش را به طور کامل روشن کند.

سریال “لایک آت فرست” داستانی پر از هیجان، ناامنی و معرفی به شبکه‌های اجتماعی است که به شیوه‌ی جذابی عشق، دوستی و مبارزه با تهدیدات آنلاین را به تصویر می‌کشد.

The School Nurse Files

The School Nurse Files

The School Nurse Files | محصول سال 2020 از کشور کره

در سریالی به نام “پرستار ژله‌ای”، آن یون یانگ یک پرستار مدرسه است که قدرت دیدن خواسته‌ها، احساسات و روحیات انسان‌ها را با استفاده از “ژله”‌هایی که به اشکال خطرناک و هیولایی می‌توانند تبدیل شوند، دارد.

همراه با یک معلم دیگر به نام هنگ این پیو، آن یون یانگ به یک دبیرستان جدید منتقل می‌شود، جایی که حوادث مرموزی رخ می‌دهد. هنگ این پیو، مردی با میدان انرژی ویژه در اطراف خود است که از او در برابر ژله‌های خطرناک محافظت می‌کند.

آن یون یانگ در تلاش است تا این معماهایی را که در دبیرستان رخ می‌دهد، حل کند و به دنبال ردیابی دلیل وجود ژله‌های خطرناک و مرموز است. در این مسیر، او با افراد مختلفی روبرو می‌شود که هر کدام دارای راز و رمزی هستند.

سریال “پرستار ژله‌ای” با داشتن داستانی جذاب و پر از راز و رمز، موفق به جذب توجه بسیاری از بینندگان شده است و یکی از بهترین سریال‌های کره‌ای به شمار می‌رود.

At Eighteen

At Eighteen

At Eighteen | محصول سال 2019 از کشور کره

سریالی با نام “هجده” داستان دانش‌آموز جدیدی به نام چوی جون‌وو را روایت می‌کند که به دبیرستان Cheonbong منتقل می‌شود. او در خانه و مدرسه با مشکلاتی روبرو شده و به اشتباه به دلیل یک اتفاقی که اصلا نکرده بود، متهم و از مدرسه اخراج می‌شود.

او بعد از این تجربه تصمیم می‌گیرد که با هیچ کس در مدرسه ارتباط نگیرد، اما به زودی با بیماری روانی دو دانش‌آموز دیگر آشنا می‌شود. با دوستی و تأثیرگذاری بر آن‌ها، چوی جون‌وو به آن‌ها کمک می‌کند تا از افسردگی خود بهبود یابند و به طور کلی با سختی‌ها و بلاهای زندگی مبارزه کنند.

سریال “هجده” با داشتن داستانی غنی و پر از چالش‌ها، موفق به جذب توجه بسیاری از بینندگان شده است و یکی از محبوب‌ترین سریال‌های کره‌ای به شمار می‌رود.

Solomon’s Perjury

Solomon’s Perjury

Solomon’s Perjury | محصول 2016 از کشور کره

خلاصه داستان: در روز کریسمس، یک دانش‌آموز از یک دبیرستان نخبه جان خود را از دست می‌دهد. پس از تحقیقات، پلیس و مدرسه به نتیجه می‌رسند که این اتفاق به عنوان یک خودکشی اعلام شود، اما یک دانش‌آموز ادعا می‌کند که شاهد قتل بوده است. اما بعداً، این شاهد در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست می‌دهد.

دانش‌آموزان، تحت فشار رسانه‌ها و ناامیدی از بزرگسالان، تصمیم می‌گیرند دادگاه مدرسه را برگزار کنند تا به تحقیقات بیشتری درباره این حادثه بپردازند. در این دادگاه، هر دانش‌آموز نقش خود را در بررسی این حادثه بازی می‌کند و این حادثه بر سرنوشت بسیاری از دانش‌آموزان تاثیر خواهد گذاشت.

Who Are You

Who Are You

Who Are You | محصول سال 2015 از کشور کره

خلاصه داستان: دوقلوهای یکسان Go Eun-byul و Lee Eun-bi، پس از جدایی در سن ۵ سالگی، به دو سرنوشت متفاوت دچار می‌شوند. یون‌بی در یک یتیم خانه در جنوبی‌ترین نقطه کره جنوبی زندگی می‌کند و در مدرسه Sekang تحصیل می‌کند. او در مدرسه توسط گروهی از دختران پست و کانگ سو یانگ، سرپرست گروه، به آزار و اذیت می‌پردازند و معلمان نیز چشمان خود را در برابر این ظلم می‌بندند.

در مقابل، گو یون بیول در دبیرستان Sekang تحصیل می‌کند، که یکی از معتبرترین دبیرستان‌های خصوصی در منطقه گانگنام سئول است. بهترین دوست او، هان یی‌آن، شناگر ماهر مدرسه، از کودکی عاشق اوست. با این حال، هر دو دختر با مشکلات و مسائلی مواجه هستند که بر سرنوشت آن‌ها تاثیر می‌گذارد.

Cheer Up

Cheer Up

Cheer Up | محصول سال 2015 از کشور کره

خلاصه داستان: این نمایش در دبیرستان نخبه Sevit در سئول به زندگی پنج دانش‌آموز می‌پردازد که در شرایطی که نخبگان بر سر هرچیزی حکمفرما هستند، سعی می‌کنند زنده بمانند. کانگ یئون، رهبر باشگاه رقص خیابانی “Real King” است و گروهی از دانشجویان به دلیل عملکرد ضعیف تحصیلی خود، با هم متحد می‌شوند.

از سوی دیگر، کیم یول رئیس باشگاه نخبه “بیک هو” است، که متشکل از دانش‌آموزانی است که جزء ۵ درصد برتر هستند. در این سریال، به مسائلی از جمله عشق، دلشکستگی، درد و دوستی پرداخته می‌شود.

Schoolgirl Detectives

Schoolgirl Detectives

Schoolgirl Detectives | محصول سا 2014 از کشور کره

خلاصه داستان: این سریال در دبیرستان دخترانه سئونام، درباره پنج دانش‌آموز است. آن چی‌یول، دختری کلاسیک و تازه‌وارد مدرسه است، یون می‌دوع رهبر و معروف به عجیب و غریب مدرسه، لی یی‌هی بازیگر، کیم ها‌ جی متخصص محاسبات و چوی سونگ‌یون نانوا و همکار صلح هستند.

آن‌ها عضو یک باشگاه کارآگاهی می‌شوند و سعی می‌کنند به حل رمز و رازهای اطرافشان بپردازند، مثل زورگویی، سقط جنین، خودکشی و سایر موضوعاتی که ممکن است بین جوانان رخ دهد.

High School King of Savvy

High School King of Savvy

High School King of Savvy | محصول سال 2014 از کشور کره

خلاصه داستان: این سریال درباره لی مین سوک، دانش‌آموز دبیرستان و بازیکن هاکی روی یخ است. او با برادر بزرگترش هیونگ سوک، که با اختلاف سنی نه ساله، شباهت زیادی به او دارد، زندگی می‌کند.

یک روز، مین سوک یک تماس عجیب دریافت می‌کند که او را مجبور به انجام کاری می‌کند. او باید به عنوان یک مدیر عالی رتبه در یک شرکت فناوری اطلاعات وارد عمل شود. با کمک دوستش یونگ سو سانگ، مین سوک نحوه کار در دنیای بزرگسالان را فرا می‌گیرد. یونگ سو سانگ فردی عجیب و غریبی است که مین سوک به تدریج عاشق او می‌شود.

در این سریال، روابط انسانی، مسائل جوانان و ماجراهای جذابی که مین سوک با آن‌ها مواجه می‌شود، به تصویر کشیده می‌شود.

Ma Boy

Ma Boy

Ma Boy | محصول سال 2012 از کشور کره

خلاصه داستان: در این سریال، جانگ گئو ریم به دنبال رویاهای خوانندگی خود است و برای این‌کار به یک دبیرستان عالی موسیقی منتقل می‌شود. در این دبیرستان، او با تی‌جون، یکی از خوانندگان محبوب K-pop آشنا می‌شود.

هنگامی که جانگ گئو ریم هم‌اتاقی خود، ایرنه را ملاقات می‌کند، به طور ناگهانی درگیر یک سری اسرار می‌شود. ایرنه از دختران محبوب و محترم مدرسه است، اما پس از مدتی معلوم می‌شود که در واقع یک پسر است که در لباس دخترانه‌ای مبدل می‌شود.

این سریال به مسائلی مانند رویاپردازی، هویت جنسیتی و روابط دوستانه می‌پردازد و در کنار آن‌ها، رازهای جذاب و پیچیده‌ای را به تصویر می‌کشد.

Dream High

Dream High

Dream High | محصول سال 2011 از کشور کره

خلاصه داستان: در این سریال، جانگ گئو ریم به دنبال رویاهای خوانندگی خود است و برای این‌کار به یک دبیرستان عالی موسیقی منتقل می‌شود. در این دبیرستان، او با تی‌جون، یکی از خوانندگان محبوب K-pop آشنا می‌شود.

هنگامی که جانگ گئو ریم هم‌اتاقی خود، ایرنه را ملاقات می‌کند، به طور ناگهانی درگیر یک سری اسرار می‌شود. ایرنه از دختران محبوب و محترم مدرسه است، اما پس از مدتی معلوم می‌شود که در واقع یک پسر است که در لباس دخترانه‌ای مبدل می‌شود.

این سریال به مسائلی مانند رویاپردازی، هویت جنسیتی و روابط دوستانه می‌پردازد و در کنار آن‌ها، رازهای جذاب و پیچیده‌ای را به تصویر می‌کشد.

Master of Study

Master of Study

Master of Study | محصول سال 2010 از کشور کره

خلاصه داستان: در این سریال، کانگ سوک هو وکیلی فرسوده است که مسئولیت انحلال دبیرستان بایونگ مون را به عهده می‌گیرد. در حین کار، او با دانش‌آموزان مشکل‌داری روبرو می‌شود که زندگی خود را بدون رویاهایی می‌گذرانند. کانگ سوک هو تصمیم می‌گیرد به آن‌ها آموزش دهد و با تلاش، پنج دانش‌آموز را به دانشگاه Cheonha، معتبرترین کالج کشور، پذیرفته می‌کند.

او در این راه با مخالفت همه‌ی افراد، از جمله دانش‌آموزان، معلمان و مدیر مدرسه، مواجه می‌شود و به عنوان یک دیوانه تلقی می‌شود. با این حال، کانگ سوک هو تلاش خود را ادامه می‌دهد و به ثابت کردن این که هر کسی حق دارد به رویاهای خود پی ببرد، می‌پردازد. در این سریال، مسائلی همچون اعتماد به نفس، روابط اجتماعی و خلاصه کردن رویاها به تصویر کشیده شده‌اند.

Boys Over Flowers

Boys Over Flowers

Boys Over Flowers | محصول سال 2009 از کشور کره

خلاصه داستان: در این سریال، گئوم جان‌دی دختری است که با پدر و مادرش و برادر کوچکش در خانه کوچکی زندگی می‌کند. خانواده‌اش یک مغازه خشک‌شویی لباس دارند و گئوم موظف می‌شود تا سفارشاتی را به مدرسه ببرد. در اینجا، او با دانش‌آموزی آشنا می‌شود که به خطر اذیت‌های F4، در حال خودکشی است. گئوم او را نجات می‌دهد و مانع خودکشی می‌شود.

گروه Shinhwa یکی از بزرگترین مجامع بزرگ کره جنوبی است و ریاست آن بر عهده Kang Hee-so متکبر است. پسرش، گو جون پیو، رهبر F4 است. F4، محبوب‌ترین و قدرتمندترین گروه پسران در دبیرستان معتبر Shinhwa هستند. گروهی که به دلیل قدرت و ثروتشان، قدرتی بیش از حد بر دانش‌آموزان دبیرستان دارند. در این سریال، روابط اجتماعی، برخورد با ثروت و قدرت، عشق، دوستی و خیانت به تصویر کشیده شده‌اند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *