مجله سیمدخت
0

نهایتاً مدیر مارول راز اینکه چرا تام کروز در نقش مرد آهنی حضور نداشت رو revealed کرد

بازدید 73

بخشی از کتاب MCU: The Reign of Marvel Studios نهایتاً پس از سال‌ها فاش کرد چرا تام کروز در نقش مرد آهنی هرگز واقعیت پذیرفته نشد.

در دهه‌های پیش از اینکه مارول به ساخت Marvel Cinematic Universe (MCU) مشغول شود و رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) را به عنوان تونی استارک انتخاب کند، تام کروز (Tom Cruise) علاقه مند به بازی در نقش مرد آهنی بود. حتی یک فیلمنامه نیز آماده شده بود و مدیر فاکس قرن بیستم (20th Century Fox) در آن زمان از داستان خیلی خوشش می‌آمد. اما این پروژه هرگز به مرحله فیلمبرداری نرفت و طرفداران نتوانستند آرزوی خود را برای دیدن کروز در نقش این قهرمان محبوب خود به واقعیت تبدیل کنند.

نویسندگان کتاب MCU: The Reign of Marvel Studios در حین آماده‌سازی کتاب، از کوین فایگی (Kevin Feige)، تهیه‌کننده آمریکایی، در مورد این مسئله سؤال کردند. فایگی اعلام کرد که دلیل اصلی عدم حضور کروز در این نقش، درخواست دستمزد بالایی بود که او داشت و که استودیو فاکس قرن بیستم تمایل به پرداخت آن نداشت. او همچنین اشاره کرد که در آن زمان، نگرانی‌هایی در مورد موفقیت فیلم مرد آهنی وجود داشت.

اگرچه گزارشات غیررسمی نشان می‌دهند که مارول هنگام تولید فیلم Iron Man در سال 2008 با محدودیت‌های مالی مواجه بود و نمی‌توانست به بازیگران معروفی چون جانی دپ (Johnny Depp) برسد که به نظر می‌رسد در لیست نقش‌آفرینی‌های احتمالی بودند. مارول در نهایت به گزینه‌های دیگری مانند تیموتی اولیفنت (Timothy Olyphant)، جیم کاویزل (Jim Caviezel) و رابرت داونی جونیور روی آورد.

پیش از اکران فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness، شایعاتی منتشر شد که تام کروز یکی از واریانت‌های شخصیت مرد آهنی را در فیلم نمایش خواهد داد. اما بعدها مشخص شد که این خبر کاملاً درست نبوده و چنین نقشی برای هرگز در نظر گرفته نشده بود. با این وجود، امروزه که بحث در مورد واریانت‌های مختلف شخصیت‌ها زنده است، احتمال اینکه طرفداران بتوانند خواسته خود را برای دیدن تام کروز در نقش تونی استارک به واقعیت تبدیل کنند، همچنان باز است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *