مجله سیمدخت
0

هجوم نهنگ‌ها به پپه – قیمت میم کوین محبوب به بالاترین سطح خود می‌رسد

هجوم نهنگ‌ها به پپه - قیمت میم کوین محبوب به بالاترین سطح خود می‌رسد
بازدید 14

در طول یک هفته گذشته، نوسانات قیمت بیت کوین (BTC) باعث ایجاد نااطمینانی در بازار شده و در نتیجه، بازار آلت‌کوین‌ها هم به دنبال محرک لازم برای یک بهبود پایدار نبوده است.

با این حال، داده‌های بازار نشان می‌دهند که قیمت پپه (PEPE) از اواسط ماه آوریل با یک روند صعودی ثابت روبرو بوده و طی یک ماه ۱۲۴ درصد افزایش یافته است.

از تاریخ ۴ مه، ارز دیجیتال PEPE در بازه قیمتی بین ۰.۰۰۰۰۰۹۱۳ و ۰.۰۰۰۰۰۷۸ دلار نوسان کرده و در زمان نگارش این متن، در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۳۹۸ دلار معامله می‌شود.

نمودار روزانه پپه، با نمایش الگوی ثبت سقف‌ها و کف‌های بالاتر، نشان می‌دهد که در زمان افت قیمت، خرید فعال این دارایی توسط خریداران انجام شده است.

هجوم نهنگ‌ها به پپه - قیمت میم کوین محبوب به بالاترین سطح خود می‌رسد

تحلیل‌گران بازار باور دارند که با توجه به اجرای استراتژی ۳۵۰.۲ میلیارد توکن پپه با ارزش ۲.۹۲ میلیون دلار توسط معامله‌گری با آدرس ۰xa۱۴ در صرافی بایننس در زمان فروپاشی بازار، شاهد انباشت فعال و نگهداری این توکن توسط سرمایه‌گذاران باهوش هستند.

این حرکت بخشی از استراتژی موفق این معامله‌گر بوده که به نرخ سود ۱۰۰ درصدی و حدود ۲.۵۹ میلیون دلار سود از معاملات پپه انجامیده است. در حال حاضر، این آدرس دارای ۶۶۰ میلیارد توکن پپه با ارزش تقریبی ۵.۷۴ میلیون دلار است.

تحلیل‌گران انتظار دارند که قیمت پپه مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۹۱۳ دلار را شکسته و با یک جهش ۱۸ درصدی به سطوح بالاتر برسد. در صورت عبور موفق از این سطح، پتانسیل تداوم رالی برای این توکن وجود دارد که در نتیجه آن، به ۰.۰۰۰۰۱۰۸ دلار و سپس، به ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار برسد.

همچنین، بر اساس اندیکاتور سطوح پیوت، سطوح ۰.۰۰۰۰۱۱۳ و ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار به عنوان منطقه مقاومتی کلیدی برای این توکن در نظر گرفته می‌شوند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *